Aktuálně

Nově v nabídce

5.4.2022
Nově jsme do nabídky zařadily chladící vůz z objemem na 8 EU palet.

V nouzovém stavu máme otevřeno

21.10.2020
V nouzovém stavu máme otevřeno a vozidla vydáváme po předchozí telefonické dohodě vždy řádně vydesinfikovaná.

VE STAVU KARANTÉNY MÁME OTEVŘENO

18.3.2020
Vozidla vydáváme po telefonické dohodě. Auta jsou vždy řádně vydezinfikované. Navíc jsme pro vás zlevnily půjčovné po dobu nouzového stavu.

půjčovna dodávek s hydraulickým čelem

29.01.2020
Nově nabízíme k půjčení 2 dodávky s hydraulickou plošinou.

Půjčovna dodávek napsali o nás

4.11.2019
Půjčovna dodávek s.r.o. – krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek, minibusů a přívěsů
Hledáte spolehlivého partnera pro krátkodobý, nebo dlouhodobý pronájem dodávek? Potřebujete čas od času rozvést zboží svým zákazníkům a nechcete mít starosti s vlastněním vlastního vozu, nebo řešit starosti s dopravcem? I to jsou důvody, proč využít našich služeb a výhodně si půjčit spolehlivý přepravní vůz právě od nás. Nemusíte být však podnikatel, aby vám naše služby přišly vhod. Naše dodávky jsou vhodné také pro stěhování, pro převoz jakéhokoliv materiálu, nebo třeba nábytku. Kromě praktických dodávek čítá náš vozový park i minibusy, chladící vozidla a další. https://www.pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php
Naše půjčovna dodávek sídlí v Praze 9, kde jsme vám připraveni přijít kdykoliv vstříc, ať již máte požadavky a plány jakékoliv. Na prvním místě je pro nás spokojený zákazník a tomu podřizujeme náš přístup. Naše dodávky jsou odborně servisovány tak, aby vás nenechaly nikde a nikdy ve štychu. Samozřejmostí je také kompletní příslušenství, které sahá od sněhových řetězů, GPS navigace, až po přívěsy všech druhů. Cena pronájmů začíná na 499 kč a velmi oblíbené jsou akce na víkend, kdy je půjčení ještě výhodnější. U každého vozidla píšeme maximální nosnost a rozměry užitné plochy.
Proč dodávku právě od nás?
Naše půjčovna dodávek má atraktivní ceny, plnohodnotný servis, kvalitní služby šité vám na míru a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Vozidla v našem vozovém parku jsou a skládá se z modelů předních světových značek, jako je Citroen, Ford, Renault, Hyundai, nebo Mazda. S našimi půjčenými dodávkami, minibusy a dalšími vozy je možné jezdit po celé České republice i Evropě, navíc pokud k dodávce potřebujete i řidiče, zařídíme jej.
Na vás už tak zbývá jen rozhodnout, co se kdy kam poveze a zbytek zařídíme zcela za vás. Kromě standardních dodávek disponujeme i nákladními vozy, které mají nosnost v řádech tun. Pokud tedy potřebujete odvézt i velké množství materiálu, máme pro vás řešení. Půjčovna dodávek s.r.o. je tak díky svým příznivým cenám a s širokým portfoliem služeb vhodná pro firmy i soukromé osoby, těšíme se na vaši objednávku přes online formulář, nebo pomocí telefonu.

půjčovna dodávek

12.11.2018
Využijte naší nabídky výhodných pronájmů na celý víkend.

autopůjčovna dodávek Praha AKCE!!!

04.04.2018
Připravily jsme pro vás výhodné sazby na zapůjčení vozidel na víkend.
více naleznete na http://pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php

AKCE AUTOPŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA

26.05.2016
Pro tento víkend pro vás máme připravené specielní ceny. zavolejte nám pro více informací.

Půjčovna dodávek praha AKCE VÍKED

10.02.2015
Pro tento víkend 14 až 15. 02 2015 jsme pro vás připravili speciální víkendové sazby na naše vozidla. Více informací naleznete v našem ceníku http://pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php

AKCE víkend půjčovna dodávek praha

20.10.2014
Využijte naší výhodné nabídky na pronájem dodávky na celý víkend již za 2100,- Kč

Last minute AKCE VÍKEND 2100,- KČ

14.8.2014
Připravili jsme pro vás víkendovou slevu s vyzvednutím v pátek odpoledne a vrácení v pondělí ráno za cenu 2100,- Kč Možnost vyzvednutí vozidla i v sobotu. http://pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php

Víkendová akce půjčovna dodávek

21.5.2014
Pro tento víkend jsme pro vás připravily zlevněné víkendové půjčovné, kdy si můžete zapůjčit dodávku v pátek odpoledne a vrátit v pondělí ráno za cenu 2100,- Kč
více informací na http://pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php

Půjčovna dodávek AKCE VÍKEND

13.5.2014
Připravily jsme pro vás zlevněné víkendové půjčovné, kdy si můžete zapůjčit dodávku v pátek odpoledne a vrátit v pondělí ráno za cenu 2100,- Kč
více informací na http://pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php

Půjčovna dodávek AKCE státní svátek

6.5.2014
Nabízíme vám možnost vyzvednutí vozidla již 7.5.odpoledne a vrácení 9.5. ráno s tím, že zaplatíte pouze jeden den. Nabídka se vztahuje na všechny vozidla z naší nabídky pro jízdu v ČR.

půjčovna dodávek

28.4.2014
AKCE master základní za 2100,- Kč na víkend bez omezení kilometrů po ČR.
Půjčovna dodávek s.r.o.

půjčovna dodávek

28.4.2014
AKCE ford transit jumbo za 1499,- Kč

napsali o nás

10.4.2014
Potřebujete se stěhovat, či převézt větší množství nějakého materiálu, a nevíte, jak na to? Možná byste mohli jet autem několikrát, ale to se vyplatí jen na krátké vzdálenosti a zabere to hodně času. Mnohem více se vám vyplatí půjčit si od spolehlivé firmy dodávku.

Kvalitní vozy k vypůjčení
Půjčovna dodávek vám nabízí pronájem vozů různých velikostí. Naše myšlenka se zakládá na tom, že lidé občas potřebují převézt někam něco, co se do osobního auta zkrátka nevejde. Ať už se jedná o stěhování, nákup nábytku, či cokoliv jiného. Místo toho, aby své věci svěřovali cizí firmě, či museli vážit několikrát cestu tam a zpátky, mohou si zkrátka zapůjčit vůz a převézt si své věci sami. V nabídce máme mnoho vozů různých velikostí, typů i značek. Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme konzultaci, i zapůjčíme kterýkoliv vůz z našeho vozového parku. Pokud auto potřebujete půjčit jen na pár hodin, nemusíte se obávat, že zaplatíte celý den. Platíte vždy podle vypůjčených hodin.

Půjčovna dodávek Brandýs nad labem

8.4.2014
potřebujete-li zapůjčit dodávku v Brandýse nad Labem a okolí neváhejte nás kontaktovat. Vozidlo vám přistavíme. Pro objednávku nás kontaktujte na telefonu 777066284

Akce renault master Skříň 1404,- Kč

7.4-14.4.2014
pro tento týden vám naše půjčovna dodávek praha připravila akci na vozidlo renault master skříň za cenu 1404,- Kč. cena platí při jízdě po čr s neomezenými kilometry.

AKCE pro tento týden SKŘÍŇ 1699,- Kč

26.3 - 6.4. 2014
Pro tento týden jsme pro vás připravily slevu na vozidlo Renault master skříň
Cena pronájmu na den je nyní 1699,- Kč vč. DPH s neomezenými kilometry po ČR.
https://www.pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php

napsali o nás

2.4.2014
Půjčovna dodávek a přívěsů v Praze – rychlé a pohodlné řešení

Ačkoli žijeme v době, kdy většina rodin vlastní více než jedno osobní auto, ani to nemusí vždy stačit. Ať už se jedná o stěhování, výlet ve větším počtu osob, firemní práce a podobně, někdy prostě nastávají situace, kdy potřebujeme něco většího. A od toho je tady půjčovna dodávek Meca-Rent se sídlem v Praze – kvalitní, ověřená a s širokým vozovým parkem, z kterého si podle svých potřeb vybere každý.

Jaké jsou výhody pronájmu vozidel u Meca-Rent?
Občas přijdou situace, kdy větší vozidlo potřebujete akutně, ale nevíte, kam se tak narychlo obrátit. Autopůjčovna dodávek Meca-Rent funguje sedm dní v týdnu, a to i o svátcích, takže odpadají starosti s tím, kde nejrychleji vůz sehnat. Stačí jen zavolat nebo pohodlně z domu vyplnit online objednávku.
Společnost nenabízí jen samostatně auta, ale i různé příslušenství, které se může hodit – navigaci, manipulační prostředky nebo na zimu sněhové řetězy.
Potřebujete zároveň profesionálního zkušeného řidiče? Není problém, stačí se domluvit.
A další velkou výhodou jsou samozřejmě nepřemrštěné ceny a časté slevové akce.

Vozový park autopůjčovny Meca-Rent
Na výběr máte z dodávek, přívěsů i minibusů. Žádné vozidlo není starší než 36 měsíců, průběžně jsou pořizovány nové modely a cestovat s nimi lze po celé Evropě.
Jste firma nebo řemeslník? Může se vám hodit valník, přepravník aut nebo strojů. Potřebujete dodávku pro stěhování? Vybírejte z kvalitních oblíbených značek jako Ford Transit, Renault Boxer, Renault Master, Fiat Ducato, Mercedes Benz a dalších.
Je libo přímo minibus? Hyundai H1, Renault Master Combi, Citroen Jumper a jiné značky patří mezi ty nejlepší ve své třídě, s místem až pro 7 – 8 pasažérů a řidiče.
Dále si lze pronajmout i chladírenské a osobní vozy.

Současné akce u Meca-Rent
Firma svým zákazníkům nabízí pravidelné slevové akce na pronájem. Například s tou březnovou si můžete vůz pronajmout na 24 hodin pro cestu po ČR se slevou 21 %. Sledujte na webových stránkách aktuality, ať vám žádná neunikne.

Kvalita, bezpečí, vstřícnost
Žádná autopůjčovna nemůže riskovat špatný technický stav svých vozidel a Meca-Rent pochopitelně dbá na spokojenost, bezpečí a vysoké požadavky svých klientů. Vyjde vstříc i vašim individuálním potřebám, a to vše za velmi přijatelné ceny.
Nehledejte již mezi drahými a neověřenými autopůjčovnami, ale navštivte stránky Meca-Rent. Mají jak klasický, přehledný web, tak vlastní facebookovou stránku, kterou najdete pod názvem Půjčovna dodávek Praha.

AKCE pro tento týden SKŘÍŇ 1699,- Kč

26.3 - 6.4. 2014
Pro tento týden jsme pro vás připravily slevu na vozidlo Renault master skříň
Cena pronájmu na den je nyní 1699,- Kč vč. DPH s neomezenými kilometry po ČR.

AKCE RENAULT MASTER STŘEDNÍ 1199,- KČ

18.3.2014 - 25.3.2014
Tento týden vám nabízíme vozidlo Renault master střední velikosti za akční zlevněnou cenu 1199,- Kč místo obvyklých 1599,- Kč. cena platí při jízdě po čr a nájezdu do 200km

Půjčovna dodávek Praha AKCE -21%

12.3.2014
Využijte naší březnové AKCE při které si vozidlo zapůjčíte na 24 hod se slevou 21%. sleva platí při jízdě po české republice.

Napsali o nás

12.3.2014
Potřebujete převézt větší náklad? Půjčete si dodávku https://www.pujcovnadodavek.com/pujcovna-dodavek.php
Bře 11, 2014 Bez komentáře Napsal Honza V dnešní době může nastat řada různých situací, kdy vám zkrátka váš osobní vůz nestačí, a potřebujete půjčit dodávku. Své o tom vědí například řemeslníci, kteří čas od času potřebují přepravit větší kus materiálu. Stejně tak to může mít každý z nás ve chvíli, kdy se plánuje stěhovat a vymýšlí možnosti, jak nábytek převézt. A v těchto případech rozhodně přijde vhod půjčovna dodávek Praha. A jsou to především její profesionální služby, které jsou zárukou toho, že každý bude rozhodně spokojen. Tedy pokud ona autopůjčovna dodávek bude společnost MECA-RENT.

Ta je totiž zárukou naprosto dokonalých služeb, a samozřejmě také rozsáhlosti vozového parku. K dispozici tak budete mít jak tu nejmenší možnost v podobě pick – upu, tak i tu největší dodávku na trhu. Navíc si můžete být jisti, že má daná půjčovna dodávek svůj vozový park vždy v nejlepším pořádku, a to po technické stránce. Takže vždy bezpečně naložíte, převezete a vyložíte. A to ať už potřebujete dodávku na několik dní, nebo i na několik hodin. I tato možnost totiž existuje, a tak může být právě tato půjčovna dodávek v Praze ideální pro každého, kdo skutečně potřebuje převézt větší náklad pouze nárazově, a hledá k tomu adekvátní řešení – a to i z hlediska cen.

A ani z těch není nutné mít žádné obavy, jelikož jsou rozhodně příznivé, a to k poměru velikosti dané dodávky. Tato půjčovna dodávek levně tedy rozhodně vaši peněženku nijak nezatíží – právě naopak. Tak neváhejte a neřešte věci složitě, zvláště kdy své řešení mají mnohem jednodušší, snadnější a často také levnější. A to ať už potřebujete převézt cokoliv a kamkoliv. A to i s ohledem na vaše případné individuální požadavky, které byste v tomto ohledu mohli mít. Zkrátka jedničku na trhu jasně poznáte, a mohou vám ji doporučit i všichni ostatní spokojení zákazníci, kteří služeb společnosti MECA-RENT také využívají.

http://vydano.cz/potrebujete-prevezt-vetsi-naklad-pujcete-si-dodavku/

Půjčovna dodávek Praha AKCE -21%

11.3.2014
Využijte naší březnové AKCE při které si vozidlo zapůjčíte na 24 hod se slevou 21%. sleva platí při jízdě po české republice.

hodinové pronájmy

6.3.2014
hodinové pronájmy jsou omezeny na 100km při 3 hodinovém pronájmu a 200km při 6. hodinovém pronájmu. AKCE víkend je omezena 500km

VÝHODNÉ HODINOVÉ PRONÁJMY

04.04.2018
Nyní nabízíme krátkodobé pronájmi našich vozů starší modelové řady za velice výhodných podmínek.
Potřebujete převest Váš náklad pouze po Praze a okolí a nechcete platit 24H pronájem? Půjčíme Vám dodávku na 1-3Hod pouze za paušální poplatek 499,-Kč nebo až na 6Hod za 799,-Kč

 

Kontakt
Objednávky
777 066 284
774 914 191
Facebook